FAVOURITE TV SHOWS/ jaro 2015

21. března 2015 v 20:58 | The Red Carpet |  Lifestyle
Ahoj! Momentálně jsem zdravotně poněkud vyřízená, takže je pro mě opět nemožné fotit outfity a líčení, tak mě napadlo, že jsem dlouho nepsala o svých momentálně top oblíbených seriálech a mohla bych provést menší update. A protože jsem seriálový maniak, na seriály se dívám v podstatě kdykoliv mám čas a dokonce i když ho nemám.

Standartně sleduju The Walking dead, které ale asi sledovat přestanu, protože celá poslední série je podle mě strašná nuda. Co mě kupodivu pořád baví jsou dva upíří seriály The Vampire diaries a The Originals, přičemž původní upíry sleduju mnohem radši. Další klasikou z komediálního žánru jsou 2 broke girls a The Big Bang Theory. Taky se mi vrátili oblíbení Vikingové, a co nevidět mi přibyde i Game of Thrones, jupí. Teď ale k seriálům, které jsem objevila nově a kterými jsem posedlá právě teď.

1. EYE CANDY
Na Eye Candy mě přivedla kamarádka, je to kriminální seriál o mladé hackerce, která hledá svojí ztracenou sestru a později masového virtuálního vraha, a je to seriál plný podezřelé geniality a nesnesitelné fyzické dokonalosti všech postav. Což by mi normálně vadilo, ale docela dost se mi líbí styl, jakým je seriál natočen, líbí se mi, že se tvůrci nebojí hezkým tvářičkám ublížit a diváka šokovat, líbí se mi, že se skutečně postupně odhaluje pravda a otázky nezůstávají nezodpovězené jako třeba v případě Pretty little liars, které jsem kvůli tomu přestala sledovat.

Obrázek upraven, původně z 3.bp.blogspot.com

2. ONCE UPON A TIME
Jeden z těch seriálů, kterým se hrozně dlouho bráníte, protože už má spoustu dílů a nechce se vám do toho. Velká chyba, že jsem se k tomu ukecávala tak dlouho. Není to tedy seriálový klenot po všech stránkách, ale jako fantasy oddechovka ideální záležitost. Hlavně cením nápad, líbí se mi, jak se prolíná příběh pohádkových postav v minulosti s civilní přítomností. Zjistila jsem, že během sledování napjatě čekám, co s kterou pohádkovou postavou nebo příběhem provedou a ukážou mi, že to bylo všechno trochu jinak. Vadí mi sice některé hlavní postavy (Snow white, Charming, občas Emma), ale taky jsou postavy, které ze mě udělaly skalní fanynku (Rumpelstiltskin, Belle, Hook).

Obrázek z guiadeseriados.com

3. iZOMBIE
Pro změnu úplně nový seriál, a to tak, že velmi nový, zatím totiž vyšel jen pilotní díl. Asi bych ho tu za normálních okolností nezmiňovala, když se to ještě pořádně nerozjelo, ale vidím v tom poměrně velký potenciál. Seriál (mimochodem natočený podle komiksu) je o mladé dívce, z níž se při nehodě stane zombie, pracuje v márnici, požírá mozky mrtvol a s tím i jejich vzpomínky, s jejichž pomocí pak pomáhá řešit vraždy obětí. Zní to šíleně, ale seriál se nebere nijak vážně, o ironii a hlášky není nouze a jsem zvědavá, jak se to vyvine. Nehledě na to, že do hlavní role obsadili sympatickou mladou herečku, která si shodou okolností střihla roli Zvoněnky (Tinkerbell) v Once upon a time.

Obrázek z pulpepic.com

Snad se vám článek o seriálech líbil, napište, pokud některý sledujete, jaký na něj máte názor a příště už snad u kosmetického či módního článku. Ahoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama