Rrrready for Christmas?!

14. prosince 2014 v 19:02 | The Red Carpet |  Writing
Miluju Vánoce. Vánoce jsou to nejnádhernější období v roce, kdy je mi jedno, že venku mrzne a je bláto zároveň, že mám pořád dost věcí do školy a že co obchoďák, to půl republiky lidí. No dobře, možná mi to není jedno, ale každopádně se nad to dokážu povznést mnohem snáz, než jindy.

Dokud mám dobrý teplý nápoj, seriál, pohádku a světýlka všude, kam se člověk podívá, jsem naprosto spokojená. Slibované tipy, jak balit dárky, samozřejmě nebudou, na originalitu jako každý rok nebyl čas. Takže jsem se zařekla, že nebudu slibovat, protože se mi nakonec vždycky podaří to nedodržet. Tak jsem si řekla, že vám aspoň ukážu, jak vypadají moje přípravy na Vánoce a doufám, že se těšíte stejně, jako já.

Celý život jsem měla tradiční stromečky, tzn. červeno slaměné s decentními světýlky a možná proto jsem si poslední dobou zamilovala chladné Vánoce - stříbrnou, bílou a modrou. A taky plastové koule, které kouzlo neztratí a upřímně při mé šikovnosti bych už letos o tři přišla, být skleněné.
A takhle letos balím dárky, sladila jsem je celkově s ostatními dekoracemi, převažuje tedy stříbrná. A popisky/jmenovky jsou naprosto neoriginálně vystřižené z takových těch poznámkových papírků.
Prostě jsem musela mít vánoční/zimní svetr. Jsem skalním fanouškem Ježíška a veškeré "santovské" kampaně a atributy většinou odsuzuju, ale tenhle sobí svetr je prostě boží, pohodlí samo a stál kolem tří stovek (terranova).
A takový instaKýč na závěr. Ve Starbucks si dám kafe jednou za uherský rok, zaprvé proto, že nejsem milionář, zadruhé mám radši obyč kvalitní kafe, nicméně na hřejivé speciály na podzim a v zimě si ráda zajdu. Tohle je perníkové latté, lahodná záležitost. Ještě se letos chystám na horkou čokoládu s příchutí medu a mandlí. Yum.

A co vy? Těšíte se na Vánoce? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama