Let it freeze!

2. prosince 2014 v 18:20 | The Red Carpet |  Writing
"V Praze kalamita jak na Sibiři, tři centimetry sněhu! A u Muzea čtyři ..." I tak by se dalo popsat dnešní ráno, avšak ani zdaleka by se tak nedala popsat moje radost, když jsem vstávala s smskou od kamarádky, v níž stálo, že vlastně vstávat vůbec nemusím, protože i náš vyučující je člověk, a tak nás přece nemůže nutit chodit na vyučování pěšky. Ach, jak jsem se tenkrát, když jsem ještě nebydlela v Praze, smála, když ve večerním zpravodajství zahlásili, že v hlavním městě stojí všechno kromě metra. Dneska jsem se smála taky, protože jediná chvíle, kterou jsem strávila venku, byla chvíle, během které vznikly tyhle fotky, a to ještě ke všemu, jsem vylezla jen na balkon.


Nevím, kdy se to ve mně zlomilo, ale poslední roky si všímám, že miluju všechna roční období a na každém si najdu něco dobrého. Podzimní barvy se sice slily v mléčnou šeď a když si člověk po obědě řekne, že začne konečně něco dělat, tak už se pomalu stmívá, ale stačí pár pohledů na tohle a zjišťuju, že se mi to vlastně líbí.


Co se týče slibovaného článku s balením dárků, s tím se ještě pořád počítá, otázka je, kdy se dopravci přestanou divit, že nám příroda letos zamrzla o pár měsíců dřív, než je poslední dobou jejím zvykem, a posypou celou Prahu chemickou solí, abych se nemusela bát, že si při shánění dárků zlomím nohu nebo vaz. A tak vám aspoň brzy ukážu nové kosmetické zázraky, které jsem pořídila a když bude přát světlo na focení, tak i nějaké to líčení.

Rampouchy v Praze ... hustý.

A s poslední fotkou se loučím, napište, jestli máte rádi zimu a proč (ne/jo). Ahoj příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myshka Myshka | 2. prosince 2014 v 18:59 | Reagovat

Já mam zimu hrozně ráda esteticky, ale ta... zima co je venku mi nikdy nedělá dobře. :)
Ta první fotka je boží, nechápu jak vám to tam mohlo takhle hezky zmrznout. :-D

2 theredcarpet theredcarpet | Web | 2. prosince 2014 v 19:07 | Reagovat

[1]: Tak já jsem třeba hrozně náchylná na výrazný teplotní změny a často to odstonám, ale nemůžu si pomoct, příjde mi to krásný. Taky nechápu! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama