INTRO

23. září 2014 v 17:34 | The Red Carpet |  Writing
Vítejte na mém blogu. Tento článek vám osvětlí, proč jsem blog založila, na co se můžete těšit, jaká bude struktura a organizace blogu a proč můj blog sledovat.

Blog jsem založila, protože to byl můj sen, něco po sobě nechat, někoho ovlivnit. Myslím si, že jsem umělecká, kreativní duše, zajímám se o kosmetiku, módu, zdravý životní styl, design, ráda píšu, kreslím, fotím a vůbec - ráda bych se o to s vámi podělila. Můžete se těšit na několik rubrik, které se vám pokusím charakterizovat.
Do rubriky Psaní budu přidávat jednoduše všechno psané, co mě napadne. Moje zkušenosti ze života, různé reportáže, moje názory a vyjádření k tématům, která hýbou módním světem, apod. Rubrika receptů se bude skládat, jak jste si ještě odvodili ze všech možných tipů, jak se levně, zdravě a hlavně dobře najíst nebo i napít. Nebo třeba tipy, kam si zajít na dobré jídlo, články o mé stravovací rutině, atakdále. Do rubriky Outfitů budu přidávat vše, co se týká oblečení, tedy vyfocené outfity i s tipy, kde koupit, upozornění na slevy, také tam nejspíše budu přidávat články typu New in a wishlisty. Další rubrika je rubrika DIY, tedy Udělej si sám, kterou budu plnit jednoduchými nápady a triky, jak si usnadnit nebo zkrášlit běžné dny, případně také různé příležitostné tipy na dárky, výzdobu podle událostí, ale také kosmetické rady a tipy, nehtové designy a další.V rubrice recenzí se dozvíte, s jakými kosmetickými i nekosmetickými produkty, které jsem pořídila, jsem byla spokojená a s kterými ne.

Teď něco málo k organizaci blogu. Rozhodla jsem se, že komentáře budou moderované, protože případné negativní otrapy nehodlám řešit a nechci ani, aby je řešili moji čtenáři. Zveřejňovat budu pouze konstruktivní kritiku, ze které se ráda poučím, ale prosím respektujte, že je rozdíl mezi neuznáním vlastního pochybení a vyjádřením vlastního názoru. Články budu přidávat cca třikrát do týdne, nejspíš se časem pokusím vytvořit nějaký rituál i vzhledem k rubrikám. Až se blog trochu rozjede, určitě plánuji i nějaké ty giveaway.

Dále bych vám chtěla povědět něco o úvodní fotce, která je vlastní výroby za spolupráce šikovné začínající fotografky Věry Michalcové, se kterou spolupracuji a jež bude autorkou mých outfitových fotočlánků ). Tímto hodlám předejít jakýmkoliv pochybám, na obrázcích jsou mé osobní věci a úprava je taktéž má, použitá písma jsou vždy volně k použití (i pro komerční účely), tudíž se na design vztahují autorská práva.

A jako úplně poslední bod bych vám ráda sdělila, proč byste měli můj blog sledovat. Zaprvé, budu se snažit vše podávat vtipnou formou, být aktivní, vkládat maximální úsilí do každého článku a to nejdůležitější - jsem jedna z vás. Jsem studentka vysoké školy, nemám tolik peněz abych vám mohla recenzovat nové produkty ze Sephory, oblečení nakupuji převážně ve slevách a proto si myslím, že někomu můžou moje články připadat poměrně blízké. Doufám, že se vám u mě bude líbit a brzy ahoj.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama